Compeed – innowacyjne rozwiązanie dla osób borykających się z otarciami stóp i opryszczką

Opryszczka i otarcia na stopach to jedne z największych utrapień, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć. Z pomocą przychodzi nam Compeed – innowacyjne plastry produkowane przez Johnson Johnson. Na rynku są dwa rodzaje plastrów – do stóp i na opryszczkę. Radzą one sobie doskonale z leczeniem powstałych zmian.

Plastry Compeed na opryszczkę cechują się tym, że są praktycznie niewidoczne, więc możemy bez problemu je przykleić, idąc do szkoły czy pracy. Możemy je zastosować na każdym etapie rozwoju wirusa, jednak najlepiej zadziałać jak najwcześniej. Działanie jednego plastra wynosi aż dwanaście godzin, nie ma potrzeby częstego zmieniania go. Tworzy on odpowiednie środowisko do leczenia wirusa, a także stanowi swoistą tarczę antywirusową, dzięki czemu nie zarażamy innych. Z Compeed strupy na twarzy nie są już straszne!

W przypadku otarć na stopach i skłonności do ich powstawania możemy zastosować plastry Compeed przeznaczone do stóp. Radzą sobie one z popękanymi piętami czy zaczerwienieniami na halluksach. Mają dwie funkcje – pomaga goić powstałe już rany, a także zapobiega powstawaniu nowych. Plastry występują w różnych szerokościach i wielkościach, tak żeby można je było wygodnie przykleić. Pęcherze, odciski i zrogowacenia nie będą nam już groźne. Produkty doskonale sobie radzą z uszkodzeniami skóry w różnych miejscach – między palcami czy na piętach.

Firma uzupełnia też ofertę w produkty dodatkowe, jak na razie mamy do wyboru sztyft na pęcherze i krem na noc do pięt. Warto sprawdzić ofertę Compeed.

http://www.compeed.pl/