Wybór płynu do kąpieli niemowląt

Płyn do kąpieli dla niemowląt Johnson’s Baby zawiera oczyszczającą i nawilżającą oliwkę, a dzięki wyjątkowej formule No More Tears nie wywołuje podrażnień i jest łagodna dla oczu. Warto zaznaczyć, iż nasze płyny do kąpieli posiadają neutralne pH, co jest ich dodatkową niekwestionowaną zaletą.

Nasza firma obecna na w branży produktów kosmetycznych dla małych dzieci od przeszło stu lat, znakomicie rozumie potrzeby i oczekiwania stawiane przez rodziców, którym zależy przede wszystkim na zdrowiu i komforcie swojego malucha. Dlatego każdy nasz płyn do kąpieli dla noworodka oparty jest na specjalistycznej recepturze, w której skład wchodzą delikatne środki nawilżające i myjące, niewywołujące podrażnień. Substancje zawarte w płynie pozwalają utrzymać odpowiednią wilgotność skóry dziecka i długotrwale utrzymywać ten pożądany poziom nawilżenia.

Nasze produkty nie zawierają parabenów, barwników, konserwantów ani mydła. Polecany przez nas nawilżający płyn do kąpieli dla niemowląt jest prosty w użyciu, wystarczy dolać wskazaną ilość do wanny, pod strumień z wodą i delikatnie wymieszać ręką. Płyn delikatnie się pieni, co zapewnia znakomitą zabawę podczas każdej kąpieli. Po zakończeniu mycia, produkt należy delikatnie spłukać. Każdy pojemnik wyposażony jest w wygodny dozownik, dzięki któremu bez problemu nabierzemy odpowiednią ilość płynu.

Atrakcyjna jakość, powszechna rekomendacja dermatologiczna, pozytywna opinia licznych niezależnych ośrodków badawczych i towarzystw naukowych czy niewygórowana cena – to główne argumenty przemawiające za wyborem opisywanego płynu do kąpieli. Pracując nad stworzeniem tej unikalnej formuły, dokładaliśmy największych starań, aby nasz produkt zawierał jak najmniejszą ilość składników, co przekłada się na bezpieczeństwo dziecka, wyeliminowanie ryzyka wystąpienia alergii czy niepożądanych reakcji skórnych. Komfort i zadowolenie dziecka to dla nas największy priorytet, zachęcamy do zapoznania się z naszą gamą produktów dedykowanych niemowlakom i ich mamom.

www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-nawil%C5%BCaj%C4%85cy-p%C5%82yn-do-k%C4%85pieli-z-oliwk%C4%85